100% PANĀKUMS | APMEKLĒTĀS NAUDAS ATMAKSAS GARANTIJA

Maksājuma metode

1. Pants. Vispārīgi

Mēs piedāvājam daudz dažādu maksājumu veidu, lai apstiprinātu jūsu pasūtījumu. Atkarībā no pasūtījuma summas, izvēlētā piegādes veida vai piegādes adreses būs pieejami noteikti apmaksas veidi. Informāciju par vispārpieņemtajiem maksājumu veidiem skatiet tālāk.

2. Pants. Bankas karte

Visi jūsu kredītkaršu maksājumi ir nodrošināti ar SSL šifrēšanas tehnoloģiju. Patiešām, visa jūsu ar maksājumiem saistītā informācija tiek šifrēta no jūsu datora uz bankas serveri. Datorapstrāde, pateicoties kodētai atslēgai, ļauj izmantot bankas informāciju. Visa šī informācija paliek konfidenciāla, un to nevar redzēt vai izmantot bez jūsu ziņas. Šis maksāšanas veids nodrošina ātru pasūtījumu apstrādi. Mēs pieņemam visas kartes, proti, Visa, Mastercard, Carte Bleue, Maestro, Visa Electron, American Express, Discover, Diners Club, China UnionPay un JCB.

3. Pants. PayPal

Ja jums ir Paypal konts un ar šo kontu saistīta kredītkarte, jūs varēsiet izmantot šo maksājuma veidu savam pasūtījumam, ja visas preces jūsu grozā ir noliktavā. Atcerieties, ka pasūtījums ir jāapstiprina Paypal maksājuma beigās (apmaksas laikā ievērojiet Paypal ieteikumus). Tiešais debets tiks veikts, izmantojot Paypal, kad pasūtījums tiks apstiprināts mūsu vietnē. Uzmanību, izņemot jauna pasūtījuma kontekstā, nekad nesūtiet Paypal maksājumu tieši.

4. Pants. Bankas čeks

Kad pasūtījums tiks apstiprināts, mūsu komandas ar jums sazināsies, lai sniegtu jums maksājuma noteikumus. Lūdzu, norādiet pasūtījuma numuru čeka aizmugurē. Šis numurs ir minēts saņemtajā pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Varat arī iekļaut pasūtījuma numuru uz parasta papīra vai pievienot vēstulei pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta kopiju. Bankas čeks var tikt pieprasīts jebkuram pasūtījumam, kas pārsniedz 2000 €, kas apmaksāts ar čeku. Mēs aicināsim jūs doties uz savu banku, lai izsniegtu šo bankas čeku. Ņemiet vērā : pasūtījuma sagatavošana un preču rezervēšana notiks tikai pēc apmaksas saņemšanas.

5. Pants. Bankas pārvedums

Par visiem pasūtījumiem pieņemam apmaksu ar bankas pārskaitījumu. Kad mūsu pakalpojumi apstiprinās pārskaitījuma saņemšanu, pasūtījums var tikt apstiprināts pats. Lūdzu, ņemiet vērā : aprīkojums netiek rezervēts, kamēr neesam faktiski apstiprinājuši maksājumu. Ja vēlaties piegādi pēc iespējas ātrāk, iesakām maksāt ar kredītkarti. Lūdzu, nosūtiet pieprasījumu pa e-pastu, lai saņemtu mūsu bankas informāciju. Operācijas formulējumā svarīgi norādīt savu pasūtījuma numuru.